Вантажна шина ANNAITE 300 315/80 R22.5 157M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 300 315/80 R22.5 157M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 300 315/80 R22.5 157M
Annaite 300 (универсальная) 315/80 R22.5 157/154M PR20 | 7 913 грн. |
Annaite 300 (универсальная) 315/80 R22.5 157/154M 20PR | 8 000 грн. |
Annaite 300 універсальна універсальна (315/80R22,5 157/154M) 286894 | 7 770 грн. |
Шина Annaite 300 (універсальна) 315/80 R22.5 157/154M PR20 | 8 707 грн. |