Вантажна шина ANNAITE 706 385/55 R22.5 160J
Відео 1Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 706 385/55 R22.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 706 385/55 R22.5 160J
Annaite 706 (прицепная) 385/55 R22.5 160J 20PR | 12 000 грн. |
Грузовые шины Annaite 706 (прицепная) 385/55 R22.5 160J 20PR 1001010908 | 12 063 грн. |
Шини Annaite 706 (прицепная) 385/55 R22,5 160J 20PR | 12 650 грн. |
Annaite 706 (385/55R22.5 160J) | 12 305 грн. |
Вантажні шини Annaite 706 (причіпна) 385/55 R22.5 160J 20PR | 12 787 грн. |
Відеоогляди