Наручний годинник Casio SGW-100-1V
Відео 31Фото 6 |
Casio SGW-100-1V |
|
Добре захищені кварцові електронні наручні чоловічі годинники із серії Casio OutGear, яка зі свого боку виникла на базі спрощених моделей Casio ProTrek. Годинник втратили барометра, альтиметра і інших прогресивних туристичних функцій. Втім, для міського жителя вони малокорисні, а їх відсутність дало змогу істотно знизити вартість, яка впевнено вписалася в середню цінову категорію.
Крім традиційно високо точності ходу, основними перевагами годин Casio SGW-100-1VEF є високий клас захисту від води (легко переносять любительські занурення з аквалангом) і морозостійкість. У порівнянні з механічними годинами, вони набагато краще переносять падіння і удари. Міцний корпус, виконаний з пластику і металу, має стильний спортивний дизайн, а тверде мінеральне скло і металевий безель надійно захищають циферблат від пошкоджень.
Полімерний браслет з класичною застібкою комфортний, досить еластичний і здатний протистояти значним зусиллям на розрив. Крім показу поточного часу в цій моделі реалізований секундомір, таймер, календар, будильник (5 варіантів), цифровий компас і термометр. Світлодіодне підсвічування дозволяє повноцінно користуватися пристроєм в будь-який час доби. Таке оснащення напевно сподобається потенційним покупцям, які ведуть активний спосіб життя, та спортивної молоді.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio SGW-100-1V
Усі ціни 14 →Мужские часы Casio SGW-100-1VEF | 3 719 грн. |
Чоловічий годинник Casio SGW-100-1VEF | 3 459 грн. |
Casio SGW-100-1VER | 3 340 грн. |
Casio SGW-100-1VER | 3 330 грн. |
Годинник Casio Pro Trek SGW-100-1VEF (компас, термометр ,WR200M) | 3 549 грн. |
0 1 12 36 |
10 років нещадної експлуатації. Не знімаючи роботу на заводі, риболовля, плавання, спорт, війна. Їм пофіг. Похибка у показі часу не більше заявлених характеристик. Підсвічування вночі супер. Батарею міняв через 7 років. Оригінальний ремінець через 5 років полопався. Андрей : користуюся Casio SGW-100-1V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Купив я свої CASIO у Словенії за 90 євреїв у 2012 році. Основними критеріями були водонепроникність, ударостійкість, хор. підсвічування та наявність будильника, вибиралися виключно для роботи в морі. Все це є у цієї моделі. Компас і термометр - це все "понти", так би мовити маркетинговий хід і показують не точно. Я думаю всю справу в магнітному відмінюванні, воно скрізь різне і компас вимагає постійної корекції. Термометр більш-менш точний. Інші функції працювали без нарікань! Водонепроникність (плавав/пірнав у басейні, море) – відмінно тримають! наявність 5-ти будильників, хороше підсвічування, секундомір, точність ходу! Показання компаса та термометра не точні! Якість ремінця. користуюся Casio SGW-100-1V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Батарейка працює 6 рік. автономність. з руки не знімаю. мре, вода не проблема. через 5 років поміняв ремінець на оригінал. Родриго Гомес: користуюся Casio SGW-100-2B більше року |