Наручний годинник Anne Klein 9479MPTR
Відео 1Фото 4 |
Anne Klein 9479MPTR |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 9479MPTR
Жіночий наручний годинник в елегантному класичному стилі Anne Klein 10/947 | 4 858 грн. |
Елегантний Жіночий наручний годинник Anne Klein 10/9479MPTR | 4 811 грн. |
Жіночий наручний годинник з оригінальним браслетом Anne Klein 10/9479MPTR | 4 811 грн. |
Жіночий наручний годинник прикрашений кристалами Anne Klein 10/9479MPTR | 4 811 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →