Монітор AOC 24B2XHM2 24 " чорний
Фото 7 |
AOC 24B2XHM2 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC 24B2XHM2 24 " чорний
Усі ціни 63 →AOC 23.8" 24B2XHM2 Black 24B2XHM2 | 3 874 грн. |
Монітор 23.8" AOC 24B2XHM2 | 3 889 грн. |
Монитор AOC 23.8" 24B2XHM2 VA Black 24B2XHM2 | 3 916 грн. |
РК монітор Aoc 24B2XHM2 | 4 051 грн. |
Монітор Aoc 24B2XHM2 / 01 | 3 895 грн. |
ще 20 пропозицій