USB-флешка Apacer AH333 4 ГБ
Фото 4 |
Apacer AH333 4Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 3 0 1 |
Флешка на 32 гига,брал за 216гривен.Скорость чтения 250 кб/с-1 мб/с Скорость записи 2,0 мб/с-3.2 мб/с На небольших файлах,до 100 Мб скорости больше. Цена,и гарантия 60месяцев.Есть индикатор. Скорость чтения.Для тех у кого есть время).Брал как хранилище файлов користуюся Apacer AH333 4Gb кілька місяців |
у мене 16 гб, здохла через місяць (після невдалого завершення роботи системою) дизайн, розмір, тайвань, ціна, низька (200 mA) струм споживання - хороша сумісність з USB OTG під однією назвою ховаються купа комбінацій з різними мксх пам'яті .індикатор активності присутня,але його видно лише у темряві під певним кутом. користуюся Apacer AH333 64Gb місяць і більше рекомендую не купувати |
Нужна была флешка для установки windows, выбирал между Transcend и данной моделью, обе были 8gb, взял эту повёлся на внешний вид и как думал красивый индикатор чтения - записи, которого там не оказалось. А в добавок ко всему, после теста программой h2testw выяснилось, что скорость записи очень низкая. Хорошо, что хоть ошибок нет.
Test finished without errors. Writing speed: 3.74 MByte/s Reading speed: 17.3 MByte/s Только внешний вид. Маленькая скорость записи, нет индикатора записи - чтения. Pavel Bulakh: щойно купив(ла) Apacer AH333 |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Apacer AH333
Ціни на Apacer AH333 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH333 16 ГБ | від 139 грн. | 26 пропозицій | ||
Apacer AH333 32 ГБ | від 130 грн. | 130 пропозицій | ||
Apacer AH333 64 ГБ | від 145 грн. | 112 пропозицій |