USB-флешка Apacer AH111 32 ГБ
Фото 8 |
Apacer AH111 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH111 32 ГБ
Усі ціни 108 →APACER 32GB AH111 Crystal RP | 229 грн. |
Флеш-накопичувач USB 32GB Apacer AH111 Silver/Crystal (AP32GAH111CR-1) AP3 | 163 грн. |
Apacer AH111 RP 32GB USB2.0 (AP32GAH111U-1) Blue | 193 грн. |
Apacer 32 GB AH111 Blue AP32GAH111U-1 | 249 грн. |
APACER 32GB AH111 Crystal RP | 229 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості usb-флешки Apacer AH111 32Gb:
- Ударостійкий і вологозахищений корпус
Модификації Apacer AH111
Ціни на Apacer AH111 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH111 16 ГБ | від 149 грн. | 6 пропозицій | ||
Apacer AH111 32 ГБ | від 153 грн. | 109 пропозицій | ||
Apacer AH111 64 ГБ | від 180 грн. | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →