USB-флешка Apacer AH356 64 ГБ
Фото 5 |
Apacer AH356 64Gb |
|
Простий, практичний і компактний USB Флеш накопичувач середньої ємності (64 Гб) зі швидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen 1. Виконаний у зручному прямокутному пластиковому корпусі з висувним роз'ємом. Така компоновка максимально швидко приводиться в робоче положення рухом одного пальця і виключає таку поширену проблему як втрата захисного ковпачка інтерфейсного порту. Це старша модель в лінійці, яка позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення широкого кола завдань, пов'язаних із зберіганням або переміщенням значного обсягу різного цифрового контенту.
Накопичувач Apacer AH356 64 ГБ буде корисний під час роботи з документами, таблицями, презентаціями, зображеннями та відеокліпами. Підійде на роль носія електронного ключа. Завдяки швидкісного інтерфейсу USB 3.1 Gen 1 і вбудованому сучасному контролеру, це пристрій здатний забезпечувати гідну швидкість читання/запису даних, що цілком задовольнить переважна більшість користувачів. Завдяки компактним розмірам і скромній вазі (8,5 г) накопичувач можна без проблем носити в будь-якому, навіть зовсім невеликій кишені або мініатюрної жіночій сумочці. Гарантується повна сумісність з попередньою версією стандарту інтерфейсу USB 2.0 і 100%-ва працездатність в середовищі Windows, MacOS X від v10.6.x і вище, Linux 2.6.x і вище.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AH356 64 ГБ
Усі ціни 53 →Флеш-накопичувач USB3.2 64GB Apacer AH356 Black (AP64GAH356B-1) AP64GAH356 | 179 грн. |
Apacer AH356 64GB USB 3.1 Black (AP64GAH356B-1) | 219 грн. |
Флеш-драйв APACER AH356 64GB USB3.0 Черный AP64GAH356B-1 | 234 грн. |
Флешка Apacer AH356 64GB USB 3.1 Black (AP64GAH356B-1) | 229 грн. |
Apacer USB 64Gb AH356 Black USB 3.1 (AP64GAH356B-1) AP64GAH356B-1 | 193 грн. |
Модификації Apacer AH356
Ціни на Apacer AH356 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH356 16 ГБ | від 189 грн. | 3 пропозиції | ||
Apacer AH356 32 ГБ | від 178 грн. | 51 пропозиція | ||
Apacer AH356 64 ГБ | від 178 грн. | 54 пропозиції |