USB-флешка Apacer AH350 128 ГБ (AP128GAH350B-1)
Фото 3 |
Apacer AH350 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH350 128 ГБ
Усі ціни 40 →Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Apacer AH25C Ocean Blue (AP256GAH25CU-1) AP2 | 560 грн. |
128Gb Apacer AH350 USB 3.0 | 449 грн. |
Apacer 128GB AH350 12Black RP USB3.0 (AP128GAH350B-1) | 341 грн. |
USB флеш накопитель 128GB AH350 Black RP USB3.0 Apacer (AP128GAH350B-1) AP | 349 грн. |
USB флеш накопичувач Apacer 128GB AH350 Black RP USB3.0 (AP128GAH350B-1) A | 429 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AH350
Ціни на Apacer AH350 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH350 16 ГБ | від 155 грн. | 28 пропозицій | ||
Apacer AH350 32 ГБ | від 170 грн. | 50 пропозицій | ||
Apacer AH350 64 ГБ | від 174 грн. | 56 пропозицій | ||
Apacer AH350 128 ГБ | від 321 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →