USB-флешка Apacer AH334 16 ГБ
Фото 5 |
Apacer AH334 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH334 16 ГБ
Усі ціни 34 →Apacer 16GB AH334 USB 2.0 (AP16GAH334P-1) Pink | 152 грн. |
USB флеш накопитель Apacer 16GB AH334 pink USB 2.0 (AP16GAH334P-1) AP16GAH | 195 грн. |
Apacer 16GB AH334 Pink USB 2.0 (AP16GAH334P-1) AP16GAH334P-1 | 145 грн. |
Apacer 16 GB AH334 Blue USB 2.0 (AP16GAH334U-1) AP16GAH334U-1 | 209 грн. |
Apacer 16 GB AH334 Pink USB 2.0 (AP16GAH334P-1) 29144 | 193 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AH334
Ціни на Apacer AH334 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH334 16 ГБ | від 141 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AH334 32 ГБ | від 135 грн. | 89 пропозицій | ||
Apacer AH334 64 ГБ | від 169 грн. | 100 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Що стосується корпусу, то хоч контакти і ховаються слайдером усередину флешки, від сміття та вологи вони не захищені, тому носити просто в сумці - небезпечно.