USB-флешка Apacer AH355 3.1 128 ГБ (AP128GAH355B-1)
Фото 4 |
Apacer AH355 3.1 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH355 3.1 128 ГБ
Усі ціни 39 →Накопичувач APACER AH355 128GB Black (AP128GAH355B-1) | 390 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.0 128GB Apacer AH355 Black (AP128GAH355B-1) AP128GAH | 287 грн. |
Apacer USB3.2 128GB AH355 (AP128GAH355B-1) Black | 358 грн. |
Накопичувач APACER AH355 128GB Black (AP128GAH355B-1) | 390 грн. |
Накопичувач USB 3.2 APACER AH355 128GB Black (AP128GAH355B-1) AP128GAH355B | 390 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AH355 3.1
Ціни на Apacer AH355 3.1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH355 3.1 16 ГБ | від 239 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH355 3.1 32 ГБ | від 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH355 3.1 128 ГБ | від 287 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →