USB-флешка Apacer AH116 32 ГБ
Фото 3 |
Apacer AH116 32Gb |
|
Надкомпактний USB Flash накопичувач невеликої ємності (32 Гб) з стандартним інтерфейсом USB 2.0. Відрізняється доступною вартістю і малими габаритними розмірами пластикового корпусу. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для перенесення і тимчасового зберігання помірних обсягів даних. Може використовуватися для збереження документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео іншого мультимедійного контенту.
Підійде на роль носія цифрового ключа. Завдяки мініатюрним розмірам зручний при використанні з ноутбуками або ультрабуками. Накопичувач Apacer AH116 32 ГБ підійде користувачам, охочим придбати надійну флешку, яка без проблем поміститься в самому маленькому кишені, сумочці або папці. Декларується повна сумісність з попередньою версією стандарту інтерфейсу USB 1.1. Технологія COB (Chip on Board) робить корпус пристрою пило/водонепроникним, термостійким (до 60 °C) і ударостійким. Підтримка спеціального програмного забезпечення для архівування даних ACE дозволяє значно збільшити ємність накопичувача.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AH116 32 ГБ
Усі ціни 103 →Флеш-накопичувач USB 32GB Apacer AH116 Black (AP32GAH116B-1) AP32GAH116B-1 | 148 грн. |
Apacer 32GB AH116 USB 2.0 (AP32GAH116W-1) White | 193 грн. |
Apacer 32Gb AH116 Black AP32GAH116B-1 | 249 грн. |
флеш-драйв APACER AH116 32GB Черный AP32GAH116B-1 | 214 грн. |
Apacer AH116 32GB Black (AP32GAH116B-1) AP32GAH116B-1 | 155 грн. |
Відсутність індикатора, ціна, розмір Швидкість менша заявленої, малий строк життя Денис Алекс: користуюся Apacer AH116 32Gb кілька місяців |
З самого початку почалися проблеми: то не бачить, то не відкривається... Зрештою, комп'ютер (будь-який) перестав бачити флешку, спочатку намагається встановити драйвер, потім просто не бачить. Диспетчер пристроїв повідомляє: "Запуск цього пристрою неможливий. (Код 10)" Немає Не працює |
Модификації Apacer AH116
Ціни на Apacer AH116 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH116 16 ГБ | від 179 грн. | 16 пропозицій | ||
Apacer AH116 32 ГБ | від 148 грн. | 104 пропозиції | ||
Apacer AH116 64 ГБ | від 170 грн. | 94 пропозиції |
Кінець історії логічний - флешка перестала працювати десь за пів року.
Не чекав нічого за такі гроші, але пів року в режимі - завантажити фільм, подивитись фільм... судіть самі.