USB-флешка Apacer AH15J 128 ГБ (AP128GAH15JR-1)
Apacer AH15J 128Gb 64 ГБ128 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH15J 128 ГБ
Flash Apacer USB 3.2 Gen1 AH15J 128GB Red (AP128GAH15JR-1) | 719 грн. |
Флеш-накопичувач Apacer AH15J USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) 128GB Red (AP128GAH1 | 715 грн. |
Накопичувач Flash Apacer USB 3.2 Gen1 AH15J 128GB - юсб флешка червона | 699 грн. |
Модификації Apacer AH15J
Ціни на Apacer AH15J |
---|---|---|---|---|
Apacer AH15J 64 ГБ | від 233 грн. | 38 пропозицій | ||
Apacer AH15J 128 ГБ | від 699 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →