USB-флешка Apacer AH357 16 ГБ
Відео 1Фото 3 |
Apacer AH357 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH357 16 ГБ
Усі ціни 6 →Apacer USB 16Gb AH357 Blue (AP16GAH357U-1) AP16GAH357U-1 | 149 грн. |
Флеш пам'ять USB Apacer AH357 16GB USB 3.1 Blue/White (AP16GAH357U-1) | 149 грн. |
Флешка для ноутбука Apacer USB 3.1 AH357 16Gb Blue | 316 грн. |
USB флеш накопичувач Apacer 16GB AH357 Blue USB 3.1 (AP16GAH357U-1) | 295 грн. |
USB 3.1 Flash Drive 16Gb Apacer AH357, White/Blue (AP16GAH357U-1) | 213 грн. |
USB 3.1 Flash Drive 16Gb Apacer AH357, White/Blue (AP16GAH357U-1) | 164 грн. |
Розчарувала флешка. Швидкість запису фільму розміром 1,4 Гб лише 6 Мб/с, а швидкість зчитування 19 Мб/с. При цьому моя старенька флешка Kingston з такими ж заявленими параметрами, як в Apacer з тим самим файлом дає такі результати: швидкість запису на флешку 15 Мб/с, швидкість передачі 27 Мб/с. Отже, шкодую що купивши цю флешку. Були дешевші та за відгуками дуже не погані. Але мене до вибору спонукала відомість бренду. Тепер бачу, що уе юуло не головне. Нічого не понравилось. Низька щвидкість запису файлів на флешку. Ледше краще за usb 2.0. Олекса: користуюся Apacer AH357 32Gb менше місяця |
хороша флешка для тих, у кого аномально пропадають колпачки немає колпачка - немає проблем швидкість запису Vitaliy Naluvayko: користуюся Apacer AH357 32Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apacer AH357
Ціни на Apacer AH357 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH357 16 ГБ | від 149 грн. | 6 пропозицій | ||
Apacer AH357 32 ГБ | від 152 грн. | 48 пропозицій | ||
Apacer AH357 64 ГБ | від 183 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →