USB-флешка Apacer AH353 64 ГБ
Відео 2Фото 4 |
Apacer AH353 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH353 64 ГБ
Усі ціни 42 →Apacer AH353 64GB USB 3.1 (AP64GAH353C-1) Champagne Gold | 227 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 64GB Apacer AH353 Gold (AP64GAH353C-1) AP64GAH353C | 194 грн. |
Флеш-накопитель Apacer 64GB (AP64GAH353C-1) AP64GAH353C-1 | 240 грн. |
Apacer USB 64Gb AH353 Champagne Gold USB 3.1 (AP64GAH353C-1) AP64GAH353C-1 | 202 грн. |
Apacer 64 GB AH353 Champagne Gold (AP64GAH353C-1) AP64GAH353C-1 | 269 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AH353
Ціни на Apacer AH353 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH353 16 ГБ | від 160 грн. | 17 пропозицій | ||
Apacer AH353 32 ГБ | від 169 грн. | 35 пропозицій | ||
Apacer AH353 64 ГБ | від 191 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →