USB-флешка Apacer AH355 32 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Apacer AH355 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH355 32 ГБ
Усі ціни 41 →Флеш-накопичувач USB3.2 32GB Apacer AH355 Black (AP32GAH355B-1) AP32GAH355 | 157 грн. |
Apacer 32GB Black USB3.0 (AP32GAH355B-1) | 191 грн. |
Apacer 32 GB AH355 USB 3.0 Black (AP32GAH355B-1) | 249 грн. |
флеш-драйв APACER AH355 32GB USB3.0 Черный AP32GAH355B-1 | 214 грн. |
Apacer AH355 32GB USB 3.1 Black (AP32GAH355B-1) AP32GAH355B-1 | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AH355
Ціни на Apacer AH355 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH355 16 ГБ | від 213 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH355 32 ГБ | від 157 грн. | 43 пропозиції | ||
Apacer AH355 64 ГБ | від 163 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →