USB-флешка Apacer AH25B 256 ГБ (AP256GAH25BR-1)
Відео 1Фото 5 |
Apacer AH25B 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH25B 256 ГБ
Усі ціни 45 →Flash Drive 256GB Apacer AH25B USB3.2 (AP256GAH25BR-1) | 699 грн. |
Флеш-пам'ять USB Apacer AH25B 256GB Red USB 3.2 (AP256GAH25BR-1) | 729 грн. |
Apacer 256 GB AH25B USB 3.2 Gen. 1 (AP256GAH25BR-1) Red | 600 грн. |
Флеш-накопитель USB3.2 256GB Apacer AH25B Red (AP256GAH25BR-1) AP256GAH25B | 537 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Apacer AH25B Red (AP256GAH25BR-1) AP256GAH25 | 575 грн. |
ще 20 пропозицій
Хороший флеєш-накопичувач. Усю годину купивши за 200 грн. З 64гб - 54 гб. За ці гроші досить неплохо Ємність, ціна Повільненька, але й на тому дякую за цю ціну Ярослав: користуюся Apacer AH25B 64Gb більше року |
Великий обсяг Apacer AH25B 128GB немає програми з відновлення і через пів року не активної роботи здох контролер його у продажу не де немає. Чип пам'яті стертий. користуюся Apacer AH25B 128Gb кілька місяців |
Флешка вогонь трохи гріється, компактний недолік немає вуха одягнути на зв'язку з ключами, швидкість читання 22-25 мб в сек. Металевий корпус,компактна та яскравий червоний колір. Немає вуха для кріплення на зв'язку з ключами або карабін, можна втратити ковпачок. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apacer AH25B
Ціни на Apacer AH25B |
---|---|---|---|---|
Apacer AH25B 16 ГБ | від 168 грн. | 18 пропозицій | ||
Apacer AH25B 32 ГБ | від 170 грн. | 111 пропозицій | ||
Apacer AH25B 64 ГБ | від 181 грн. | 103 пропозиції | ||
Apacer AH25B 128 ГБ | від 281 грн. | 103 пропозиції | ||
Apacer AH25B 256 ГБ | від 537 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →