USB-флешка Apacer AH157 32 ГБ
Фото 4 |
Apacer AH157 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH157 32 ГБ
Усі ціни 38 →Флеш-накопичувач USB3.0 32GB Apacer AH157 Blue (AP32GAH157U-1) AP32GAH157U | 216 грн. |
Apacer AH157 32GB Blue (AP32GAH157U-1) | 275 грн. |
USB флеш накопитель Apacer 32GB AH157 Blue USB 3.0 (AP32GAH157U-1) AP32GAH | 274 грн. |
Apacer 32 GB AH157 Red (AP32GAH157R-1) AP32GAH157R-1 | 429 грн. |
Apacer 32GB AH157 Blue USB 3.0 (AP32GAH157U-1) AP32GAH157U-1 | 232 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості usb-флешки Apacer AH157 32Gb:
- Ударостійкий і вологозахищений корпус
Модификації Apacer AH157
Ціни на Apacer AH157 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH157 16 ГБ | від 291 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AH157 32 ГБ | від 216 грн. | 40 пропозицій | ||
Apacer AH157 64 ГБ | від 349 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →