Жорсткий диск WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ
Відео 6Фото 8 |
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ |
|
Портативний зовнішній жорсткий диск форм-фактора 2.5" з сімейства HDD-накопичувачів WD Elements Portable 3.0, яке складається з семи моделей з ємністю від 500 Гб до 4 Тб. Крім значної ємності відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, компактними габаритними розмірами і невисоким енергоспоживанням, що важливо під час роботи з ноутбуками. До комп'ютера підключається за допомогою популярного швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі даних.
Також варто відзначити повну зворотну сумісність з попереднім стандартом інтерфейсу USB 2.0. Жорсткий диск WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для резервного копіювання, зберігання і перенесення даних. Об'єму 2 Тб достатньо для файлів будь-яких робочих проєктів, значних обсягів медіаконтенту SD/HD/UHD-роздільної здатності і найрізноманітніших резервних копій (у т. ч. збереження баз даних і системних розділів). Накопичувач відформатований у файловій системі NTFS для повної сумісності з Windows XP/7/8/10. Зручний корпус невеликого ваги в поєднанні із значною ємністю роблять портативний накопичувач WD Elements Portable 3.0 ідеальним супутником для тих, хто хоче завжди мати важливі файли під рукою у відрядженні, поїздку або подорож.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ
Усі ціни 77 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 1.0TB WD Elements Black (WDBUZG0010BBK-WE | 2 149 грн. |
Зовнішній жорсткий диск WD Elements 1 TB (WDBUZG0010BBK-WESN) | 2 239 грн. |
Western Digital Element (WDBUZG0010BBK-EESN) 1TB | 2 571 грн. |
Жесткий диск WD Elements 1.0Tb Black (WDBUZG0010BBK-WESN) WDBUZG0010BBK-WE | 2 269 грн. |
WD WDBUZG0010BBK--WESN | 2 455 грн. |
Відгуки 106 | 21 9 12 54 |
Винт как винт, по цене \ качеству вполне норм 2Тб. Висит на телеке в качестве фильмотеки, периодически цепляется к другим устройствам для пополнениякопирования киношек. Уже больше года, полет нормальный. Тихий, довольно быстрый. Заклеил светодиод черной изолентой - раздражал. Хотелось бы шнурок в комплекте подлиннее. користуюся WD Elements Portable 3.0 2.5" місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK
Ціни на WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG5000ABK 500 ГБ | від 1 299 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 ТБ | від 2 149 грн. | 79 пропозицій | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 ТБ | від 2 899 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 ТБ | від 7 011 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0040BBK 4 ТБ | від 4 399 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 ТБ | від 4 799 грн. | 64 пропозиції |