Всесезонна шина Aplus A867 195/70 R15C 104R
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Aplus A867 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus A867 195/70 R15C 104R
Усі ціни 26 →Aplus A867 195/70 R15C 104/102R | 2 621 грн. |
Шина Aplus A867 195/70 R15C 104R | 2 426 грн. |
Aplus 867 195/70 R15C 104/102R | 2 744 грн. |
Aplus A867 (195/70R15C 104R) | 2 503 грн. |
APLUS Літня шина APLUS A867 195/70R15C 104/102R | 2 594 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →