Apple Magic Mouse 3 (MK2E3ZM/A)
Відео 21Фото 9 |
Apple Magic Mouse 3 |
|
Бездротова миша американської корпорації Apple призначена для роботи з фірмовими планшетами iPad, ноутбуками MacBook і комп'ютерами Mac. Звичайно, якість збірки і дизайн тут на вищому рівні: симетрична форма дозволяє управління і правою, і лівою рукою, ергономічний корпус ідеально лягає в долоню, завдяки цільній основі девайс легко ковзає по поверхні, а витончений зовнішній вигляд в дусі мінімалізму просто радує око власника.
При цьому вага становить 99 г. фішка Apple Magic Mouse 3 полягає в тому, що тут немає звичних кнопок, перемикачів і коліщатка прокрутки — замість цього вся площа являє собою сенсорну панель Multi-Touch. Вона розпізнає різні жести-наприклад, клік, подвійне натискання, свайпи і змахування для переходу між посиланнями, прокручування сторінок і т.д. ще однією особливістю моделі став час автономної роботи — одного заряду в середньому вистачає на цілий місяць, а то і більше. У комплект входить кабель USB-C / Lightning в обплетенні, за допомогою якого миша підключається до Mac для зарядки від порту USB‑C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Magic Mouse 3
Усі ціни 94 →Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3) | 3 208 грн. |
Миша Apple Magic Mouse 3 Silver (2021) (MK2E3) MK2E3 | 3 299 грн. |
Миша Apple Magic Mouse Bluetooth Black MMMQ3ZM/A | 5 749 грн. |
Apple Magic Mouse 2022 - Black Multi-Touch Surface (MMMQ3) MMMQ3 | 3 809 грн. |
Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3) White | 3 099 грн. |