Моноблок Apple iMac 24" 2024 M4 MWUU3
![]() | Порівняти ціни 26 → Проц:Apple M4 ОЗП:16 ГБ Відео:M4 10-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2024 M4 20
Характеристики
Apple iMac 24" 2024 M4 MWUU3 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Що вигідніше: готовий ПК чи збирання частинами?Плюси та мінуси купівлі готового ПК та самостійного збирання системного блоку

Муки вибору: що краще, ігровий ноутбук чи повноцінний системник?Розглядаємо переваги та недоліки обох варіантів, щоб обрати найбільш відповідний варіант
Також в комплекті: кабель USB-C 2 м, адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2024 M4 MWUU3
Сортувати
![]() | Моноблок Apple iMac 24" M4 Silver MWUU3 (2024) [Silver iMac|M4 10CPU 10GPU|16GB|256GB|Standard] | 86 053 грн. |
Apple iMac 24" M4 Silver (MWUU3) | 78 800 грн. |
Apple iMac 2024 M4 10-Core CPU | 16GB | 256GB | 10-Core GPU | Silver (MWUU3) | 81 911 грн. |
![]() | Моноблок Apple iMac 24 M4 Silver (MWUU3) MWUU3 | 80 449 грн. |
Моноблок Apple iMac 24" М4 4.5К 10?ядер GPU 256GB Silver (MWUU3UA/A) | 83 999 грн. |
ще 20 пропозицій |
Відеоогляди
Рекомендуємо