Неттоп Apple Mac mini 2020 MXNG2
Відео 18Фото 10 | від 25 400 до 30 087 грн. Порівняти ціни 6 →Проц:Core i5, 8500B, 3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:512 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple Mac mini 2020 31
Характеристики
Apple Mac mini 2020 MXNG2 |
|
Шифрування даних на SSD накопичувач здійснюється з допомогою Apple T2 Security Chip.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Використовуючи перехідники з Thunderbolt 3 можна підключити пристрої USB 3.0, DisplayPort, DVI, VGA, Dual-Link DVI (купується окремо)
Де купити Apple Mac mini 2020 MXNG2
Сортувати
Apple Mac Mini, 512GB (MXNG2) 2020 MXNG2 | 30 087 грн. |
Комп'ютер Apple Mac Mini (MXNG2) 2020 | 26 050 грн. |
Компьютер Apple Mac Mini (MXNG2) 2020 | 26 050 грн. |
Неттоп Apple Mac Mini 2020 (MXNG2) | 26 899 грн. |
Неттоп Apple Mac Mini 2020 Space Gray (MXNG2) | 25 400 грн. |
Apple Mac Mini (MXNG2) 2020 | 29 069 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо