Набір інструментів Yato YT-38901
Відео 2Фото 5 |
Yato YT-38901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38901
Усі ціни 18 →Набор инструментов Yato YT-38901 в кейсе, 122 шт | 6 899 грн. |
Набір інструментів 122 пр. Yato YT-38901 | 6 729 грн. |
Набор инструмента Yato 1/2", 1/4" 122ед. 6PT (YT-38901) | 7 400 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38901 | 7 410 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38901 | 7 493 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →