Тример Apro BST-40 (895652)
Відео 1Фото 7 |
Apro BST-40
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:20 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:35 см
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики BST-40
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro BST-40
Усі ціни 6 →Тример акумуляторний APRO BST-40, без АКБ без ЗП | 3 029 грн. |
Тример акумуляторний APRO BST-40, безщіточний, без АКБ | 3 046 грн. |
Тримір акумуляторний APRO BST-40, без АКБ без ЗП | 3 280 грн. |
Електрокоса акумуляторна Apro 895652 40В | 3 145 грн. |
Тример акумуляторний безщітковий APRO BST-40 без АКБ 20 В 7500 об/хв | 2 989 грн. |
Тример безщітковий, акумуляторний APRO BST-40, без АКБ без ЗУ | 3 466 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →