Тример Einhell GE-CT 18/28 Li Solo (3411242)
Відео 3Фото 7 |
Акумуляторний тример торгової марки Einhell - це недорогий прилад в Solo-комплектації, тобто без батареї і зарядного пристрою. Модель сумісна з фірмовою платформою Power X-Change на 18 Вт, а отже здатна зацікавити користувачів, які володіють іншою акумуляторною технікою бренду (з АКБ у наявності). Прилад примітний невеликою вагою (2.3 кг), у зв'язку з чим і силовий агрегат розташований тут знизу.
Тример Einhell GE-CT 18/28 Li Solo передбачає телескопічну штангу, яка регулюється під зростання користувача. Також тут є похила рукоятка та поворотна робоча головка, а значить крім класичної стрижки трави буде зручно рівняти газон поблизу тротуару та виконувати інші точкові роботи. У комплектацію включена обмежувальна скоба Flowerguard, яка захистить квіти та інші рослини від пошкоджень, буде корисною при косінні поблизу паркану або стін. Основною насадкою виступає котушка з ліскою, що має невелику ширину захоплення - 28 см. Варто також відзначити, що у продажу зустрічається споріднена версія GE-CT 18/28 Li TC, в комплект поставки якої входить платформа на роликах: вона перетворює прилад на щось середнє між мотокосою та газонокосаркою.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GE-CT 18/28 Li Solo
Усі ціни 13 →Einhell Einhell GE-CT 18/28 Li – Solo (без АКБ та ЗУ) 3411242 | 3 324 грн. |
Einhell Тример садовий акумуляторний GE-CT 18/28 Li - Solo, PXC 18В, 28 см | 3 224 грн. |
Акумуляторний тример Einhell GE-CT 18/28 Li - Solo, без акб | 3 324 грн. |
Тример садовий акумуляторний Einhell GE-CT 18/28 Li (без АКБ та ЗП) 341124 | 3 324 грн. |
EINHELL GE-CT 18/28 Li (без АКБ і ЗП) (3411242) | 3 324 грн. |
Модификації Einhell GE-CT 18/28 Li Solo
Ціни на Einhell GE-CT 18/28 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-CT 18/28 Li Solo | від 3 224 грн. | 13 пропозицій | ||
Einhell GE-CT 18/28 Li TC-Solo | від 5 718 грн. | 2 пропозиції |