Циркулярна пила Apro C190 899211
Фото 4 |
Apro C190 899211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro C190 899211
Усі ціни 6 →Циркулярна пила APRO C190 | 2 305 грн. |
Циркулярна пилка APRO C190 | 2 720 грн. |
Пила циркулярна APRO 899211 1400 Вт 190 мм | 2 907 грн. |
Циркулярна пила APRO C190 1800 Вт 6000 об/хв | 2 544 грн. |
Циркулярна пилка APRO С190 | 2 882 грн. |
Пила дискова 1600Вт, 6000об/хв, кут 90-45, глибина розпилу 62-45 мм, диск | 2 558 грн. |
Модификації Apro C190 899211
Ціни на Apro C190 899211 |
---|---|---|---|---|
Apro C190 899211 | від 2 305 грн. | 6 пропозицій | ||
Apro C210 899212 | від 4 117 грн. | 11 пропозицій | ||
Apro C235 899213 | від 4 583 грн. | 11 пропозицій |