Циркулярна пила EMTOP ECSW1852
Фото - Пила EMTOP ECSW1852
EMTOP ECSW1852
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Потужність1400 Вт
Макс. оберти диска4800 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску185 мм
Діаметр посадкового отвору20 мм
Глибина різу65 мм
Кут нахилу пили45 °
Інше
Вага5.6 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP ECSW1852
Пила дисковая EMTOP ECSW1852
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Пила дискова EMTOP ECSW1852
Комплектація: Пила дискова EMTOP ECSW1852 1 шт. лезо 185 мм 1 комплект додаткових вугільних щіток Кольорова коробка Напруга: 220-240В~50/60Гц Вхідна потужність: 1400 Вт Швидкість холостого ходу: 4800 об / хв Діаметр леза: 185х20 мм Потужність різання: 45°:45 мм 90°: 65 мм Регульована глибина різання: та... щек Регульований кут різання: так Вага брутто: 5,60
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Пила дискова EMTOP ECSW1852
- Напруга: 220-240В~50/60Гц - Вхідна потужність: 1400 Вт - Швидкість холостого ходу: 4800 об / хв - Діаметр леза: 185х20 мм - Потужність різання: 45°:45 мм 90°: 65 мм - Регульована глибина різання: так - Регульований кут різання: так - Вага брутто: 5,60