Циркулярна пила Forte CS 185 (37994)
Відео 1Фото 5 |
Forte CS 185 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte CS 185
Усі ціни 20 →Пила дисковая Forte CS 185 (37994) | 2 399 грн. |
Дисковая пила Forte Cs 185 | 2 426 грн. |
Пила дискова торцювальна FORTE CS 185 | 3 508 грн. |
ПИЛА дисковая - cs 185 (1500Вт, 185мм) (forte) | 2 477 грн. |
Forte 185 185мм (37994) | 2 527 грн. |
ще 15 пропозицій
Пила купувалася при будівництві гаража, потрібно було вирівняти обрізну дошку, по напрямних, із цим завданням впоралася дуже легко. Потужності пили достатньо для того, щоб розпускати дошки товщиною в 35-40 мм, якщо розпускати 50 мм, то вже відчувається, що напружується і йде запах обмотки, потрібно відчувати інструмент, щоб не спалити, всьому є розумна межа. При використанні рекомендую використовувати струбцини з напрямними, тоді різ виходить ідеально рівний. Дуже широкі можливості регулювання напрямної підставки, у тому числі регулюється кут різу. Є лінійка по якій виставляється глибина різу, до 60 мм, але за фактом є відчуття, що згорить при такому навантаженні, але все одно зайвим не буде, наприклад мені знадобилося коли різав полістирол) Захисний кожух диска в роботі взагалі ніяк не заважає, коли Пила заходить повністю на дошку він сам відхиляється, при цьому коли робота закінчена, кожух пружинить на своє місце, після чого пилу можна покласти, не чекаючи поки зупиниться пиляльний диск. Можу назвати пилку надійною, кілька разів використовувалася на граничних навантаженнях і не згоріла, хоча передумови судячи з запаху були, треба давати їй відпочивати. Корпус повністю металевий, ручка гумова і хват досить зручний. Дошкою ковзає так само добре. Ще сподобалося що тирса не летить у вічі і не засинає зазначену лінію, її здуває убік. Після роботи досить кілька разів змахнути щіткою, тирса практично не забиваються під кожух. ДСП особливо не розпиляєш, занадто малооборотна, з'являються сколи, за бажання можна звичайно наколхозити метод різання без сколів, але грати доведеться довго. Запас потужності хотілося б побільше, при розпилюванні відчувається що сильно падають оберти, потрібно в міру прикладати силу, але знову ж таки, все купується під певні завдання. Богдан К: користуюся Forte CS 185 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди