Мийка високого тиску Apro PWH-1400 (894700)
Фото 15 |
Apro PWH-1400 |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro PWH-1400
Усі ціни 11 →Мийка високого тиску APRO PWH-1400, 1400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, | 3 999 грн. |
Мийка високого тиску APRO PWH-1400, 1400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, | 3 842 грн. |
Мийка високого тиску pwh-1400 110 бар 360 л/год APRO, AR894700 | 4 054 грн. |
Миття високого тиску APRO 1400 Вт | 3 680 грн. |
Мийка високого тиску APRO PWH-1400, 1400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, | 3 774 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →