Каталог   /   Авто та мото   /   Додаткове обладнання   /   Мийки високого тиску   /   Apro

Мийка високого тиску Apro PWH-2400 (894703)

Фото - Мийка високого тиску Apro PWH-2400
Фото 6
Apro PWH-2400
Максимальний тиск
180 бар
Потужність
2400 Вт
Витрата води
408 л/год
Шланг високого тиску
8 м
Насадки
віялова
Функції та можливості
барабан для шлангу ВТ
колеса для транспортування
забір води з ємності
ємність для хімії (піни)
фільтр води
захист від перегріву
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Рівень шуму
92 дБ
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021
Маркування виробника
894703

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.

Купити Apro PWH-2400

Усі ціни 6 →

Мийка високого тиску APRO PWH-2400, 2400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, 120-180 бар

Маркетплейс: Rozetka.ua  Пан-професіонал З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 999 грн.

Мийка високого тиску APRO PWH-2400, 2400 Вт, 8 л/хв, 120-180 барів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Akvomira З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 665 грн.

Мийка високого тиску APRO PWH-2400, 2400Вт, макс. 8 л/хв, 120–180 бар

Маркетплейс: Rozetka.ua  СКАЙТУЛЗ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 511 грн.

Миття високого тиску APRO PWH-2400, 2400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, 120-180 бар(894703)

Маркетплейс: Rozetka.ua  FTC-GROUP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Мийка високого тиску Apro PWH-2400 8 л/хв 120-180 бар 2400 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  STP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 020 грн.

Миття високого тиску APRO PWH-2400, 2400Вт, ном.5.5 л/хв, макс. 6.8 л/хв, 120-180 бар

Маркетплейс: Rozetka.ua  M One З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 124 грн.

Динаміка цін на Apro PWH-2400

Мийка високого тиску з категорії потужних побутових пристроїв, які можуть застосовуватися як для стандартних завдань, таких як миття автомобілів, садового інвентарю та фасадів будинків, так і для більш складних робіт, що вимагають високого тиску води. Основна перевага моделі – потужний щітковий двигун на 2400 Вт, який створює номінальний тиск 120 бар з можливістю збільшення до 180 бар, що дозволяє справлятися навіть з сильними забрудненнями. Мийка високого тиску Apro PWH-2400 дозволяє здійснювати забір води з резервуара, що робить пристрій мобільним та зручним для роботи в місцях без стаціонарного водопроводу. Ця модель є досить потужним і функціональним рішенням для побутових потреб з розширеними можливостями, але при інтенсивному та частому використанні може знадобитися більш професійне обладнання.