Каталог   /   Фототехніка   /   Фотоспалахи та накамерне світло   /   Aputure

Накамерне світло Aputure Pano 60c

Фото - Фотоспалах Aputure Pano 60c
Фото 14
Aputure Pano 60c
комплект 1 спалахкомплект 2 спалаху
Основне
Типнакамерне світло
RGB
LED
Характеристики
Яскравість6290 лк
Кількість діодів336 шт.
Управління потужністюплавне регулювання
Кут освітлення45 °
Колірна температура2300 – 10000
Індекс кольоропередачі (CRI)96
Функції та можливості
Бездротове управлінняBluetooth
Колір дифузорабілий
Живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Живлення від мережі
Порт живленняUSB C
Споживана потужність65 Вт
Інше
Дисплей
Підсвічування дисплея
Різьба 1/4" (для штатива)
Комплектаціякріплення з 1/4"
дифузор
шторки
чохол / сумка
кабель USB-C
Офіційний сайтaputure.ua
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Маркування виробника
MP01000090

MP0101008

MP0101008B

Ще
MP0101008Y

12 світлових ефектів, на кшталт: феєрверк, блискавка, несправна лампочка, пульсація, телевізор тощо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aputure 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aputure.

Купити Aputure Pano 60c

Набір LED панелей Aputure Amaran Pano 60c (2 шт, White) (RGB) MP01010095

LED панель Aputure Amaran Pano 60c (White) (RGB) Якщо ви в пошуках мобільної світлової панелі для зйомок «на ходу», зверніть увагу на модель Amaran Pano 60c, яку вже дослідили експерті FilmexPro, та пропонують детальний опис переваг та особливостей цього приладу. Що потрібно знати про Aputure Amaran Pano 60c LED панель Aputure Amaran Pano 60c –... щеце компактне студійне світло багатоцільового призначення. Прилад видає якісне яскраве
Filmexpro.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
14 800 грн.

Шторки Aputure Amaran Barndoors для Pano 60c MS01060119

Шторки Aputure Amaran Barndoors для Pano 60c Для власників мобільного студійного світла Pano 60c компанія Amaran пропонує зручні шторки, завдяки яким ви зможете корегувати форму світлового потоку. Експерти FilmexPro вже дослідили цей аксесуар, та пропонують ознайомитись з його особливостями та перевагами в детальному описі. Що потрібно знати про Ap... щеuture Amaran Barndoors для Pano 60c Шторки Amaran Barndoors були розроблені
Filmexpro.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 584 грн.

Соти для Aputure Аmaran Pano 60c (MS0106009W) MS0106009W

Соти для Aputure Аmaran Pano 60c (MS0106009W) Шукаєте опис сот для лампи Aputure Аmaran Pano 60c (MS0106009W)? Тоді ми раді, що команда спеціалістів FilmexPro підготувала для вас інформацію про ключові переваги та особливості моделі.  Що потрібно знати про Aputure Аmaran Pano 60c (MS0106009W) Ці соти використовуються з панеллю Aputure Аmaran Pano 6... ще0c й допомагають звузити світловий потік та зробити його м'якішим. Модель кріпиться через
Filmexpro.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
594 грн.

Динаміка цін на Aputure Pano 60c

Модификації Aputure Pano 60c

Ціни на Aputure Pano 60c
Aputure Pano 60c від 594 грн.3 пропозиції
Aputure Pano 60c kit від 7 375 грн.8 пропозицій