Акумулятор Energizer Power Plus 4xAA 2000 mAh
Відео 1Фото 2 |
Energizer Power Plus 4xAA 2000 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Energizer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Energizer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Energizer Power Plus 4xAA 2000 mAh
Аккумулятор Energizer Recharge Power Plus, AA, 2000 mAh, Ni-MH, блистер 4 | 341 грн. |
Батарейки "Energizer" AA / HR6 (1.2V, Ni-Mh, 2000mAh, блістер, 4шт) | 575 грн. |
Акумулятор Energizer Recharge Power Plus 2000 мАч блістер 4 шт | 341 грн. |
Зарядний пристрій Energizer Maxi Charger + 4 аккумулятори Energizer Power | 1 100 грн. |
Акумулятор Energizer Recharge Power Plus, AA/(HR6), 2000mAh, LSD Ni-MH, бл | 437 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →