Душова кабіна Aqua-World Sliding 80x80
Aqua-World Sliding SL8080Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqua-World 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqua-World.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aqua-World Sliding 80x80
Душова кабіна 80х80 см скло квадратна ДкСк.80-Tr | 17 752 грн. |
Душова кабіна Aqua-World SLIDING SL8080Q(Tr) | 13 703 грн. |
Душова кабіна Aqua-World SLIDING SL8080Q(Tr) | 14 610 грн. |
Модификації Aqua-World Sliding
Ціни на Aqua-World Sliding |
---|---|---|---|---|
Aqua-World Sliding 80x80 | від 13 703 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-World Sliding 90x90 | від 14 186 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-World Sliding 100x100 | від 16 051 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →