Душова кабіна Aqua-World Sliding 120x90
Aqua-World Sliding SL12090Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqua-World 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqua-World.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aqua-World Sliding 120x90
Душова кабіна 90 х 120 см скло прямокутна ДкСп.12090-Tr | 23 745 грн. |
Душова кабіна Aqua-World SLIDING SL12090Q(Tr) | 18 313 грн. |
Душова кабіна Aqua-World SLIDING SL12090Q(Tr) | 19 542 грн. |
Модификації Aqua-World Sliding
Ціни на Aqua-World Sliding |
---|---|---|---|---|
Aqua-World Sliding 100x80 | від 18 212 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-World Sliding 100x90 | від 18 726 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-World Sliding 120x90 | від 18 313 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →