Фільтр для акваріума Aquael Pat Mini (107715)
Фото 15 |
Aquael Pat Mini |
|
Механічна та біологічна очистка. Подача кисню за допомогою насадки для аерації.
Частинки рослин та корми, які осідають на губці, послужать їжею для ракоподібних в акваріумах із креветками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Pat Mini
Усі ціни 16 →Внутрішній фільтр Aquael Pat Mini, для акваріумів до 120 л | 762 грн. |
Фільтр для акваріума до 120 л Aquael PAT-mini | 762 грн. |
Фильтр для аквариума до 120 л Aquael PAT-mini | 762 грн. |
Фільтр для акваріума AquaEl Pat Mini внутрішній до 120 л (5905546061339) 5 | 646 грн. |
Фильтр внутренний AQUAEL PAT-MINI, 4 Вт, 400л/час для аквариума 10-120 л 1 | 771 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →