Гідроакумулятор Aquasystem VAV 300
Відео 2Фото 1 |
Aquasystem VAV 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasystem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasystem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasystem VAV 300
Гідроакумулятор Aquasystem VAV 300 280320231411 | 11 958 грн. |
Aquasystem VAV 300л | 12 912 грн. |
Гидроаккумулятор (ресивер) вертикальный AQUASYSTEM VAV 300 | 12 913 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Aquasystem VAV 300:
- Попереднє тиск — 2 бар
Модификації Aquasystem VAV 300
Ціни на Aquasystem VAV 300 |
---|---|---|---|---|
Aquasystem VAV 50 | від 3 275 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VAV 80 | від 3 981 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VAV 100 | від 5 442 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquasystem VAV 150 | від 7 030 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VAV 200 | від 9 979 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquasystem VAV 300 | від 11 958 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VAV 500 | від 19 268 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquasystem VAV 750 | від 45 770 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →