Мотопомпа Aquatica 772532
Фото 6 |
Aquatica 772532 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 772532
Усі ціни 11 →Мотопомпа AQUATICA для чистої води AQ30CX 70м³/ч Hmax 30м бензинова 772532 | 8 407 грн. |
Aquatica Aquatica AQ30CX (772532) 772532 | 8 407 грн. |
Мотопомпа Aquatica 6.5 к.с. Hmax 30м Qmax 65м? / ч (772532) | 8 407 грн. |
Мотопомпа Aquatica 4-тактна 6.5к.с. Hmax 30м Qmax 65м³/год (772532) | 8 407 грн. |
Aquatica Мотопомпа Aquatica 6.5 л.с. Hmax 30 м Qmax 65 м3/ч (772532) | 8 407 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →