Мотопомпа Rato RT80ZB28-3.6Q
Rato RT80ZB28-3.6Q продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rato RT80ZB28-3.6Q
Мотопомпа Rato RT80ZB28-3.6Q(R210) | 8 224 грн. |
Мотопомпа Rato RT80ZB28-3.6 Q(R210)(RT80ZB28-3.6 Q). | 7 333 грн. |
Мотопомпа Rato RT80ZB28-3.6Q(R210) | 8 565 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →