Мотопомпа Nasosy plus MP28-60
Nasosy plus MP28-60 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus MP28-60
Мотопомпа NPO Garden MP28-60 | 6 709 грн. |
Мотопомпа "Насоси+" GARDEN MP28-60 | 9 166 грн. |
Мотопомпа "Насоси +" Garden MP28-60 | 7 942 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →