Кондиціонер Ardesto ACM-18HRDN1 52 м²
Ardesto ACM-18HRDN1 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ACM-18HRDN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ardesto ACM-18HRDN1
Ціни на Ardesto ACM-18HRDN1 |
---|---|---|---|---|
Ardesto ACM-09HRDN1 26 м² | від 8 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Ardesto ACM-11HRDN1 35 м² | від 8 586 грн. | 2 пропозиції | ||
Ardesto ACM-18HRDN1 52 м² | від 14 931 грн. | 2 пропозиції | ||
Ardesto ACM-24HRDN1 71 м² | від 17 940 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →