Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG 35 м²
Відео 2Фото 10 |
Економічний та універсальний побутової інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Є однією з молодших моделей лінійки Cooper&Hunter Veritas зразка 2018 року, яка призначена для обслуговування житлових або офісних приміщень загальною площею до 35 м². Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном пластикового корпусу, обладнаного прихованим LED-індикатором.
Завдяки суворому та стриманому вигляду здатний органічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Крім режиму охолодження, кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG Inverter CH-S12FTXQ-NG може ефективно працювати на підігрів, виконувати осушення (1,4 л/год) і організовувати циркуляцію повітря об'ємом до 560 м³/год. Обладнаний мікропроцесорною системою управління, японським інверторним компресором Daikin і плавно регульованим DC-двигуном внутрішнього блоку.
Демонструє високу енергоефективність класу А++ у всіх режимах і бездоганну точність підтримки температури. Комплектується зручним пультом ДУ з вбудованим термодатчиком і функцією I Feel для локального контролю температури. Покращена система фільтрації повітря C&H 7-SKY ефективно затримує найдрібніші частинки пилу, знешкоджує бактеріальні/вірусні аерозолі і знищує запахи. Ця модель здатна стабільно працювати в широкому діапазоні напруг електромережі (від 96 до 250 В).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG 35 м²
Усі ціни 19 →Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXQ-NG | 25 240 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG (Inverter) CH-S12FTXQ-NG Wi-Fi | 26 199 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER VERITAS CH-S12FTXQ-NG | 26 199 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXQ-NG WI-FI | 25 240 грн. |
Cooper&Hunter VERITAS CH-S12FTXQ-NG | 26 199 грн. |
Безшумність, економічність, швидке нагрівання/охолодження. Ледве потріскує після роботи на тепло. Валерій O.: користуюся Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG
Ціни на Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S09FTXQ-NG 26 м² | від 11 299 грн. | 32 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S12FTXQ-NG 35 м² | від 23 978 грн. | 20 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S18FTXQ-NG 50 м² | від 30 453 грн. | 24 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXLQ-NG 64 м² | від 40 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas NG CH-S24FTXL2Q-NG 70 м² | від 37 090 грн. | 7 пропозицій |
WiFi також приємний бонус (налаштувати не складно), можна керувати кондиціонером віддалено, і приходити вже в прохолодну квартиру, включивши його по дорозі додому.
Можна встановити бажану температуру на пульті (iFeel).
На передній панелі є дві хромовані вставки, що непогано виглядає.