Термос Ardesto Bright City 500 0.5 л
Фото 6 |
Ardesto Bright City 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Bright City 500 0.5 л
Усі ціни 86 →ARDESTO Bright City 500 мл (AR2650BL) | 239 грн. |
ARDESTO Bright City 500 мл (AR2650BL) | 239 грн. |
Термос Ardesto Bright City 500 мл, голубой, нержавеющая сталь AR2650BL | 359 грн. |
Термос Ardesto Bright City 500 мл (AR2650YL) AR2650YL | 239 грн. |
Термос Ardesto Bright City 500 мл Grey (AR2650GR) AR2650GR | 353 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →