Термос Fissman VA-9729.500 0.5 л
Fissman VA-9729.500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman VA-9729.500 0.5 л
Термос для чаю та кави Fissman 500 мл (9730) | 305 грн. |
Термос дитячий для чаю Fissman 500 мл (9729) | 305 грн. |
Дитячий термос Fissman 500 мл Рожевий (VA-9729.500) | 453 грн. |
Дитячий термос Fissman 500 мл Блакитний (VA-9730.500) | 453 грн. |
Додаткові функції і можливості термоса Fissman VA-9729.500:
- До 10 годин збереження холоду
- До 8 годин збереження тепла
РекомендуємоПорівняти в таблиці →