Кружка-термос Ardesto Duo 450 0.45 л
Фото 19 |
Ardesto Duo 450 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Duo 450 0.45 л
Усі ціни 88 →Термокружка Ardesto Duo, 450 мл, желтая (AR2645DY) | 299 грн. |
Термокухоль ARDESTO Duo 450 мл, нержавіюча сталь, тиффані (AR2645DB) | 299 грн. |
Термокружка Ardesto Duo 450 мл, нержавеющая сталь, серый AR2645GD | 419 грн. |
Термочашка Ardesto Duo 450 мл, нержавіюча сталь, сіра (AR2645GD) AR2645GD | 299 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →