Холодильник Ardesto DFM-50X нержавіюча сталь
Фото 5 |
Ardesto DFM-50X нержавіюча сталь 2021 рікбез морозилки білий нержавіюча сталь |
|
Максимально простий, компактний і зручний в експлуатації холодильник, який може послужити хорошим рішенням для невеликих офісів, готельних номерів, дач та ін. Так, загальний корисний об'єм пристрою складає всього 43 л, але при цьому всередині основної камери передбачена окрема морозильна камера на 7 л. При цьому загальні розміри корпусу — 47.2x49.2x45 див. Пристрій отримало приховану дверну ручку, що покращує загальний зовнішній вигляд холодильника Ardesto DFM-50X. Та й у цілому модель може похвалитися досить привабливим сучасним дизайном. Панель управління Класичного механічного типу, передбачена можливість регулювання температури охолодження в межах від 0 °С до+ 10 °С. моделі присвоєно клас енергоспоживання а+, при цьому заявлене виробником середнє річне споживання енергії становить 106 кВт*год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto DFM-50X нержавіюча сталь
Усі ціни 58 →Ardesto DFM-50X | 4 099 грн. |
Ardesto Ardesto DFM-50X | 4 099 грн. |
Холодильники Ardesto DFM-50X | 3 823 грн. |
Холодильник Ardesto DFM-50X | 4 099 грн. |
Модификації Ardesto DFM-50X
Ціни на Ardesto DFM-50X |
---|---|---|---|---|
Ardesto DFM-50W білий | від 3 634 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto DFM-50X нержавіюча сталь | від 3 605 грн. | 61 пропозиція |