Блендер Ardesto HBG-800B чорний
Фото 8 |
Ardesto HBG-800B |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto HBG-800B чорний
Усі ціни 36 →Ardesto Ardesto HBG-800B | 859 грн. |
Блендер Ardesto HBG-800B | 859 грн. |
Блендер Ardesto погружной 800Вт, чаша-600мл, черно-серебристый (HBG-800B) | 899 грн. |
Занурюваний блендер Ardesto HBG-800B | 899 грн. |
Блендер ARDESTO HBG-800B | 859 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →