Подрібнювач Ardesto CHK-4001W білий
Відео 2Фото 5 |
Ardesto CHK-4001W 2020 рік білий чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto CHK-4001W білий
Усі ціни 39 →Ardesto CHK-4001W | 1 099 грн. |
Подрібнювач Ardesto CHK-4001W | 1 099 грн. |
Подрібнювач Ardesto CHK-4001W | 999 грн. |
ARDESTO CHK-4001W | 1 099 грн. |
ARDESTO CHK-4001W | 1 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ardesto CHK-4001W
Ціни на Ardesto CHK-4001W |
---|---|---|---|---|
Ardesto CHK-4001W білий | від 673 грн. | 39 пропозицій | ||
Ardesto CHK-4001BR чорний | від 949 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →