ІЧ обігрівач Ardesto IHS-2000T 2 кВт
Ardesto IHS-2000T термостатрегулювання температуритаймерпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto IHS-2000T 2 кВт
Усі ціни 59 →Ardesto Ardesto IHS-2000T | 3 599 грн. |
Обігрівач інфрачервоний Ardesto IHS-2000T | 3 599 грн. |
ARDESTO IHS-2000T | 3 265 грн. |
ARDESTO IHS-2000T | 3 249 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Ardesto IHS-2000T | 3 260 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →