Літня шина Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112R 225/70 R15 110 R 225/70 R15 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112R
Усі ціни 20 →Шина Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112/110R | 2 758 грн. |
Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112/110R | 2 757 грн. |
Arivo Transito ARZ 6-C 225/70 R15C 112/110R | 2 657 грн. |
Летние шины Arivo Transito ARZ 6-C 225/70 R15C 112/110R 1002450530 | 2 840 грн. |
Arivo Transito ARZ6-C (225/70R15C 112R) | 2 759 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112R
Ціни на Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112R |
---|---|---|---|---|
Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 110R | від 2 864 грн. | 1 пропозиція | ||
Arivo Transito ARZ6-C 225/70 R15C 112R | від 2 650 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →